Çoğu zaman işler bizim de istediğimiz gibi gitmez. Bazen mermiyi ısırmamız ve ardından Windows 10 kurulumlarımızı yenilememiz veya yeni bir kurulum yapmamız gerekir. Neyse ki, içinde Windows 10 bu gerçekten kolay. Süper kolay gibi. Devam etmeden ve tetiği çekmeden önce işaretlememiz gereken birkaç şey var. Bu yazımızda Windows 10’u Nasıl Yenilersiniz – Öğretici hakkında konuşacağız. Hadi başlayalım!

Temiz bir kurulum yapıyorsanız, Windows kurulum medyanızı takın. Onunla hiçbir şey yapmayın, sadece takmanız gerekiyor. Aslında temiz bir kurulum yapıyorsanız, Windows buna daha sonra ihtiyaç duyacaktır.

  • Bunu yaptığınızda, aşağı doğru gidin Başlangıç sonra Ayarlar
  • sonra dokunun Güncelleme ve güvenlik.
  • Bu pencerede, sol tarafta şunu arayın: Kurtarma.
  • Şimdi altında Bu bilgisayarı sıfırla devam eder ve üzerine dokunun Başlangıç.
  • Şimdi iki seçenekle birlikte soracaksınız. dosyalarımı sakla ve daha sonra Her şeyi kaldır. Yapmak istediğinize dokunun.

10 pencerelerini yenile

Windows 10’u yenileyin

Temiz bir kurulum yapmak ve her şeyi kaldırmak istiyorsanız, Windows Media’nızın takılı olması gerekir. Ve devam edin ve Windows 10’u da tam olarak silip yeniden yüklemesine izin verin.

PC’niz şimdi her şeyi hazırlayacak, ayrıca internet veya CD (CD, doğru biliyorum) aracılığıyla yeniden yüklemeniz gerekenler üzerinde çalışıyor.

Bunu yaptığınızda, şimdi size nelerin kaldırılacağını soracağım, bunu not edin, daha önce sayısız kez uygulama yüklemeyi unutmuşum.

Bu, bazılarınız için ortaya çıkabilir. Windows 10’u yakın zamanda yüklediyseniz – o zaman Windows 7/8.1’e geri dönemeyeceğinizi sorar. Bir yenileme yaparsanız, bunu yaparken bunu aklınızda bulundurun.

Daha fazla | 10 pencerelerini yenile

Windows işini yaparken, şimdi sizden şunu isteyecektir: RESET. Bu aslında ölümü tetikleme zamanıdır, bu düğmeye bastığınızda geri dönüş yoktur. Bu yüzden lütfen ihtiyacınız olan her şeye sahip olduğunuzdan emin olun. Aslında geniş Cat Memes koleksiyonunu kaybetmenden ben sorumlu değilim.

Artık siz de arkanıza yaslanıp rahatlayabilirsiniz, bırakın Windows yapsın. Bir süre sonra, size güzel bir temiz kurulum veya yeni bir Windows 10 kurulumu sunacak. Kolay, değil mi?

Çözüm

Pekala, hepsi bu kadardı Millet! Umarım bu yeni Windows 10 “makalesini beğenirsiniz ve sizin için de faydalı olur. Bize geri bildirimde bulunun. Ayrıca, bu makaleyle ilgili başka sorularınız ve sorunlarınız varsa. O zaman aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin. Sana kısa zamanda geri dönüş yapacağız.

İyi günler!

Ayrıca Bakınız: Outlook 2016 Profili Sil – Outlook Postası