Biblioteki, jedna z setek funkcji wprowadzonych wraz z systemem Windows 7, ułatwiają wyszukiwanie, znajdowanie i porządkowanie plików. Wraz z bibliotekami możesz z łatwością organizować pliki rozrzucone na wielu dyskach i sieciach. Cóż, w prostych słowach, biblioteka pomaga przeglądać pliki w jednym miejscu, bez względu na to, gdzie faktycznie się znajdują. W tym artykule porozmawiamy o systemie Windows — Biblioteka dokumentów MS już nie działa. Zaczynajmy!

Wszyscy wiemy, że domyślnie Okna zawiera cztery biblioteki. Oni są Dokumenty, Muzyka, Kino, Filmy faktycznie. Tak jak sugeruje ich nazwa, dane odpowiednio do nich dołączają. Istnieje więc możliwość przechowywania plików muzycznych w Filmy Biblioteka. Dzisiaj właściwie natknąłem się na problem związany z Filmy biblioteka jak widać na poniższym obrazku:

ms Videos.library już nie działa. Tę bibliotekę można bezpiecznie usunąć z komputera. Uwzględnione foldery nie zostaną naruszone.

Możecie otrzymać ten błąd wraz z innymi bibliotekami, takimi jak:

  • Pictures.library-ms już nie działa
  • Documents.library-ms już nie działa
  • Music.library-ms też już nie działa

Jeśli padłeś ofiarą tego problemu, możesz go łatwo naprawić za pomocą rozwiązania, które udostępniamy poniżej. Oto sposób na wyleczenie tego problemu:

Windows – Biblioteka dokumentów MS już nie działa

  • Naciśnij Windows + E i w celu otwarcia Windows/Eksplorator plików.
  • Wskaż bibliotekę, w której otrzymujesz błąd. W moim przypadku, Filmy biblioteka była właściwie główną przyczyną. Kliknij prawym przyciskiem myszy, a następnie wybierz Kasować. Jeśli jesteś przez System Windows 7. Zostaniesz poproszony o potwierdzenie w celu usunięcia. Potwierdź to poprzez wybór tak.
  • Po tym, jak usuniecie uszkodzoną bibliotekę, w lewym okienku poszukiwacz, a następnie kliknij prawym przyciskiem myszy Biblioteki. i wybierz Przywróć domyślne biblioteki.

ms biblioteka dokumentów już nie działa

  • Gdy biblioteka zostanie zapisana, po prostu dotknij biblioteki, z którą masz problem. Tym razem nie będziecie już widzieć kodu błędu i możecie również uzyskać do niego dostęp, ponieważ był on dostępny domyślnie.

Wniosek

W porządku, to wszystko ludzie! Mam nadzieję, że wam się podoba documents library ms is no longer working artykuł, a także uznasz to za pomocne. Przekaż nam swoją opinię na ten temat. Również jeśli macie dalsze pytania i problemy związane z tym artykułem. Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej. Wkrótce się z tobą skontaktujemy.

Miłego dnia!

Zobacz także: Najlepsze sposoby używania tabletu jako monitora