Son zamanlarda Windows 10, Ayarlar menüsünden etkinleştirebileceğiniz ve ardından düğmesine basarak tetikleyebileceğiniz yerel bir pano yöneticisi başlattı. Kazan + V. Ancak, pano yöneticisi oldukça tutarsız ve birçok temel özelliği kaçırıyor. Örneğin, panodaki resimleri Photoshop katmanına kopyalarken sürekli olarak sorunlarla karşılaştım. Ayrıca, sadece 1 MB’a kadar olan resim dosyalarını destekler.

İşte Windows 10 için denemeniz gereken en iyi üçüncü taraf pano yöneticileri. Gel bir bakalım:

Windows için Pano Yöneticisi Listesi

İşte iOS veya Android için en iyi pano yöneticileri.

1pano

Tıpkı Ditto gibi, 1clipboard kopyalanan resimlerden metne kadar her şeyi kaydedebilir veya ücretsiz olarak kaydedebilir. Ayrıca geçmiş pano öğelerinizi bulabilir ve ardından bunlardan herhangi birini kopyalayabilirsiniz. Ancak 1clipboard’u diğerlerinden ayıran şey, bu özelliklerin internet erişimine ihtiyaç duymasına rağmen Windows veya Mac cihazları arasında eşitleme yeteneğidir.

1clipboard erken beta aşamasında olmasına rağmen, analizimizde iyi çalışıyor. Ancak, kararsız bulabilirsiniz. Genel olarak, Windows veya Mac arasında senkronize olan ücretsiz bir pano yöneticisi arıyorsanız, 1clipboard tam size göre.

Fiyat: Ücretsiz

Buraya tıklayın: 1pano

aynen

Ditto, çok sayıda temel öğeyle dolu ve son derece yapılandırılabilir, hafif, ücretsiz ve açık kaynaklı bir pano yöneticisidir. Kopyaladığınız tüm öğeler doğru bir şekilde düzenlenmiştir veya satırlar halinde düzenlenmiştir. Kaydedilmiş pano öğelerine erişmek istiyorsanız, bir öğeye iki kez hafifçe vurun ve gerektiğinde kullanabilmeniz için panoya kopyalanacaktır. Ditto’nun iyi yanı, girişlerin süresi dolduğunda Ditto’nun kaç klip kaydedebileceğini, çeşitli Ditto seçeneklerine erişmek için özelleştirilebilir klavye kısayollarını vb. kolayca yapılandırabilmenizdir. Dahası, ayrıca Gruplar oluşturabilir ve kırpılan öğeleri buna göre düzenleyebilirsiniz.

Ayrıca, Ditto taşınabilir varyantta mevcuttur, böylece uygulamayı indirmenize gerek kalmaz. Windows 10 kullanıcıları için Ditto’yu MS Store’dan yükleyebilirsiniz, böylece güncellemeler hakkında endişelenmenize gerek kalmaz. Ayrıca, Ditto metin biçimlendirmesini koruyabilir ve ayrıca görüntüleri kopyalayabilir.

Fiyat: Açık kaynak veya ücretsiz

Buraya tıklayın: aynen

KlipKlip

Windows için ClipClip-Pano Yöneticisi

Diğer pano yöneticilerinin yanı sıra ClipClip çok benzersizdir. Eh, tamamen ücretsiz veya hafif. ClipClip, resimleri veya metinleri değiştirebilir. Ayrıca, metinleri biçimlendirebilen ve görüntüleri yeniden boyutlandırabilen, açıklamalar ekleyen yerleşik bir düzenleyici sağlar.

Ön tarafta, ClipClip diğer Windows uygulamalarına benziyor. Tüm klipleriniz (kopyalanan materyal) ana pencerede görünür. Klibi kullanmaya çalıştığınızda, üzerine sağ tıklayın ve Klibi Kullan seçeneğini seçin. Bir klibi düzenlemek istiyorsanız, üzerine iki kez dokunun ve klibi gerektiği gibi değiştirin. ClipClip’in şaşırtıcı özelliklerinden bazıları, klip türünü değiştirme yeteneğiyle sınırlı olmamakla birlikte, klipleri özel gruplarda, metin biçiminde, klipleri çeşitli diller arasında çevirmek için yerleşik bir çevirmen, özelleştirilebilir kısayol tuşları ve daha fazlasını içerir. daha fazla.

Fiyat: Ücretsiz

Buraya tıklayın: KlipKlip

Pano Yöneticisi

Clipboard Master, basit veya harika bir pano yöneticisidir. Tüm kliplerinizi daha iyi yönetmeniz veya organize etmeniz için size yeterli seçenek sunmanın yanı sıra, hızlı bir şekilde hareket edebilir. şifre güvenli, ekran görüntüsü aracı ve esnek tuşlar. Arama yapıyorsanız, flexikeys özelliği önceden tanımlanmış metin şablonlarını veya dizin adlarını otomatik olarak tamamlayabilir. Bir metin genişletici uygulamasına çok benzer. Clipboard Master, kliplerinizi çeşitli gruplar halinde yönetmenize veya düzenlemenize olanak tanır.

Bunun yerine Clipboard Master, özelleştirilebilir hızlı yapıştırma, klavye kısayolları, global bağlam menüsü ile uyumlu, klip formatı dönüştürücü, güçlü arama ve filtreleme özelliği, resimler için hızlı bir önizleme vb. gibi gerekli tüm seçeneklere sahiptir.

Arayüzü hakkında konuşursak, Clipboard Master’ın kullanıcı arayüzü en iyisi değildir ve sonuç olarak, Clipboard Master’a alışmak için en iyi öğrenme eğrisi vardır.

Fiyat: Ücretsiz

Buraya tıklayın: Pano Yöneticisi

PanoFüzyon

PanoFüzyon

ClipboardFusion, Windows için başka bir en gelişmiş pano yöneticisidir. Çeşitli dosya biçimleri için destek, metin biçimlendirme gibi özellikler sağlar, klipleri düzenleyebilir, önizlemeler vb. Tetikleyiciler veya makrolar size ayrıntılı bir kontrol sağlar ve ClipboardFusion ile istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz.

Ek olarak, ClipboardFusion kullanıcı arayüzü gelenekseldir ve makro özelliğini kullanmak istemediğiniz sürece herhangi bir öğrenme eğrisi istemezsiniz. C# dilini kullanarak Makrolar oluşturabilirsiniz. Ayrıca ClipabordFusion, macOS, Linux, Android, iOS, Chrome tarayıcı vb. gibi diğer platformlarda da mevcuttur. İsterseniz, Senkron özelliğini kullanarak kliplerinizi cihazlar arasında senkronize edebilirsiniz.

Sonuç olarak, tetikleyiciler veya makrolar aracılığıyla kendi işlevlerinizi oluşturmanıza olanak tanıyan güçlü ve platformlar arası bir pano yöneticisi arıyorsanız, ClipboardFusion’ı deneyin.

Fiyat: Uygulama ayrıca hem ücretli hem de ücretsiz olarak mevcuttur. Ücretli varyant, kullanıcı başına 15 ABD dolarıdır ve ekstra uygulamalara ve özelliklere erişmenizi sağlar. Gelişmiş makro seçenekleri, gelişmiş tetikleyiciler ve çok daha fazlasını içerir.

Buraya tıklayın: Pano Füzyonu

KlipMelek

ClipAngel, Windows için taşınabilir, küçük ve açık kaynaklı bir pano yöneticisidir. Ancak, birkaç özellik için küçük boyutuna bakmayın. İyi bir pano yöneticisinden beklediğiniz tüm temel özellikleri sağlar. ClipAngle’ın iyi yanı, acemi dostu kullanıcı arayüzüdür ve klipleri çok kolay bir şekilde kullanabilir ve yönetebilirsiniz. ClipAngle özelliği, çeşitli dosya biçimleri, filtreler, özel kısayollar, köprüler, odak listesi için uyumlu, sık kullanılanları işaretleme veya kliplere katılma, uygulamayı bazı uygulamalardan kaçınmak için yapılandırma yeteneği vb. için destek içerir.

Tüm temel özellikleri sağlayan hafif, taşınabilir ve açık kaynaklı bir pano yöneticisi arıyorsanız, ClipAngle’ı denemeli ve sizin için nasıl çalıştığını kontrol etmelisiniz.

Fiyat: Ücretsiz.

Buraya tıklayın: KlipMelek

ClipMate

Windows için ClipMate-Pano Yöneticisi

ClipMate, ClipboardFusion ile aynı birçok ilginç özellik sağlayan bir başka güçlü ve güçlü pano yöneticisidir. Örneğin, kendi makrolarınızı da oluşturabilirsiniz. Gerekirse, yalnızca verilere erişebilmek için kliplerinizi de şifreleyebilirsiniz. Özel gruplar oluşturduktan sonra klipleri buna göre yönetebilir veya düzenleyebilirsiniz. Diğer uygulamaların yanı sıra, ClipMate’ten bir klibi kaldırdığınızda, tamamen kaldırmanın yanı sıra kendi Çöp Kutusuna da taşınır. Bir klibi yanlışlıkla çıkardığınızda bu özellik çok önemlidir. Elbette ClipMate, dosya formatı, sonradan çekilmiş, metin, oluşturucu, URL, koleksiyon üyesi vb. gibi farklı filtreler kullanarak merak ettiğiniz klibi bulmanızı sağlayan güçlü bir arama özelliği de sunar.

ClipMate özellikleri profilleri, grupları, klipleri düzenlemeyi, klipleri birleştirmeyi, klipleri dönüştürmeyi, klipleri XML biçiminde dışa/içe aktarmayı vb. içerir. Olduğu gibi en iyi ve güçlü olan kullanıcı arayüzü basittir. Buna alışmak biraz zaman alabilir. Bunun yerine, güçlü bir pano yöneticisi merak ediyorsanız ve eski kullanıcı arayüzüne aldırmıyorsanız, ClipMate’i denemeniz gerekir.

Fiyat: ClipMate ücretli bir uygulamadır ve daha sonra 34,95 $ karşılığında alabilirsiniz. Ayrıca, uygulamayı test etmek isterseniz, 35 günlük ücretsiz deneme sürümü vardır.

Buraya tıklayın: ClipMate

Pano Sihirli

Clipboard Magic, Windows için ağır değil, temel bir pano yöneticisi ve genişleticidir. Diğer pano yöneticilerinin yanı sıra, süslü seçenekler veya kafa karıştırıcı ayarlar yoktur. Tüm listeleri veya metin kliplerini buna göre alır. Bir klibi kullanmak istediğinizde, onu seçin ve atanan klavye kısayoluna basın veya Edit > Copy clip. Ne yazık ki, Clipboard Magic zengin metin, resim veya diğer biçimleri destekleyemez. Daha önce de söylediğim gibi, çok basit bir uygulama. Bununla birlikte, klipleri yüklemenize, klipleri düzenlemenize ve gerektiğinde klipleri kaydetmenize de izin verir.

Bu nedenle, tüm pano kırpmalarınızın kaydını tutmak için basit bir uygulama arıyorsanız ve özelliklerin olmamasına aldırış etmiyorsanız, Clipboard Magic tam size göre.

Fiyat: Özgür.

Buraya tıklayın: Pano Büyüsü

Çözüm:

Sadece çalışan ücretsiz bir yazılım arıyorsanız, ClipClip veya Ditto en iyi seçenektir. Windows PC’niz veya Mac’iniz arasında senkronize olan bir pano yöneticisi istiyorsanız, 1Clipboard çalışmalıdır.

Sonunda, her şeyi yapan bir uygulama yüklemek isteyen sizseniz, Clipboard Master en iyi seçimdir. Ücretsiz sürüm, bir pano yöneticisi ile bir metin genişletici veya ekran görüntüsü yakalama seçeneği ile birlikte gelir. Başka bir şey paylaşmak istiyorsanız, aşağıda bize bildirin!

Ayrıca Okuyun: