açmak ister misin .numbers dosyaları? Apple Numbers’da oluşturulan elektronik tablolar harika şeyler olabilir. Bunları bir Windows bilgisayarda Excel’de açtıktan sonra sadece bir baş ağrısıdır. İCloud kullanılarak küçük bir yardımla yapılabilir.

Bu kılavuzda, nasıl açılacağını ve düzenleneceğini öğreneceksiniz. .numaralar Windows’taki dosyalar.

.numbers dosyası hakkında ne biliyorsunuz?

Sayılar, Excel’e eşit olan Apple’dır. Ancak, yeni Mac ile birlikte gelir ve App Store aracılığıyla tüm Mac kullanıcıları tarafından ücretsiz olarak indirilebilir.

Numbers’da bir elektronik tablo oluşturduğunuzda, uygulamalar bunu .numbers dosya biçiminde saklar. Diğer Mac kullanıcılarıyla paylaşmak istiyorsanız bu iyidir. Ancak, MS uygulaması açılamadığından Excel söz konusu olduğunda bir sorun haline gelir .numaralar doğrudan dosyalar.

Bunun için Apple’ın iCloud web uygulamaları aracılığıyla yardım istiyor.

.Numbers Dosyasını Açmak istiyor musunuz?

.numbers dosyanızı Windows için tanınabilir bir duruma getirdikten sonra, onu Numbers’ın iCloud modelinde açmak isteyeceksiniz. Ancak, çevrimiçi olarak eriştiğiniz Apple uygulamasının ücretsiz bir sürümüdür, Office çevrimiçi veya Google Dokümanlar’a oldukça benzer bir şekilde.

Ayrıca bir iCloud hesabı da istiyorsunuz, ancak iTunes, iPhone veya iPad kullandıktan sonra zaten bir hesabınız olabilir.

iCloud ayrıca Apple Kimlikleri kullanır, bu nedenle bir tane kullanmazsanız, hızlı bir şekilde ücretsiz bir hesap oluşturmak isteyeceksiniz. Bunu yapmak istiyorsanız, bir Apple Kimliği oluşturun sitesini ziyaret edin ve ekrandaki adımları izleyin.

iCloud’u kullanma

Apple Kimliğinizi kullanarak ve yürüterek .numbers dosyasını açmaya başlamanın zamanı geldi. Daha sonra şuraya göz atın: www.icloud.com ardından Apple Kimliği ile oturum açın.

Ardından, kullanabileceğiniz çeşitli uygulamaları görmelisiniz. Posta, Takvim, Fotoğraflar, Notlar, Sayfalar ve diğer önemli Numaraları içerdiğinden.

İkincisine iki kez dokunun ve ardından bir açılır menüyü açacak olan ekranın üst kısmındaki ayarlara dokunun.

Ancak, listenin en üstünde bir Yükleme E-Tablosu var. Bunu seçin ve ardından .numbers dosyanıza gidin ve Aç’a dokunun.

.numbers dosyasını Paylaşma ve Düzenleme

.Numbers Dosyalarını Açın

.numbers dosyanızı kullanma. Basitçe açın, temel görevler ve elektronik tabloyu görüntülemek için oldukça iyi olacak olan çevrimiçi Numbers modelinde düzenlemeyi seçebilirsiniz. Ayrıca, Excel’in kabul edeceği bir biçimde dışa aktarabilirsiniz.

bir oluşturmak istiyorsanız .xlsx .numbers dosyasının açık olduğunu hatırlayabilirsiniz. Ekranın sağ üst köşesinde bulunan anahtar simgesine gidin. Buna dokunun ve bir açılır menü belirir.

Bir Kopyasını İndir’i seçin ve ardından dosya biçimleri listesinden Excel’i seçin. Şimdi Numbers, dosyayı açıp Excel’de kullanabileceğiniz bir dosyaya dönüştürecek.

Bu kadar. Artık bir elektronik tablo mutluluğunu takip etmekte özgürsünüz ve hiçbir dosya biçimi ayrı tutulmayabilir.

Çözüm:

her şey burada Open .Numbers Files On Windows PC. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız bize bildirin. Yararlı olduğunu düşünüyorsanız, aşağıdaki yorum bölümünde önerilerinizi bize bildirin. Bu kılavuzda ele alamayacağımızı düşündüğünüz başka bir alternatif yöntem biliyor musunuz?

Ayrıca Okuyun: