Microsoft’un bir sonraki Gears of War girişi Eylül ayında düşüyor ve aslında mızraklı atıcı serisi için aksiyon dolu bir uzantı olarak şekilleniyor. Bununla birlikte, efsanevi kampanyası, Kate ve kökenlerine yeni bulunan bir odaklanma sunuyor. Eşlik eden çok oyunculu modlar dizisi, çevrimiçi oyun için de yeni bir potansiyel sunuyor. Yaklaşan Gears 5 Tech Test, onu uygulamalı olarak oynamanız için ilk şansınız olarak hizmet ediyor ve ayrıca Versus çok oyunculu sanal alan. Bu yazımızda, Xbox’ta Gears 5 Tech testi Nasıl Oynanır – Öğretici hakkında konuşacağız. Hadi başlayalım!

Gears 5 Versus Tech Testinden neler bekleyebilirsiniz?

Gears 5 Versus Teknik Testi, piyasaya sürülmeden önce gözden geçirilmiş çok oyunculu deneyiminin bir örneğini sunan bu yaz düşüyor. Xbox One ve Windows 10 PC’ler için planlanan test, aslında üç farklı modu ve ayrıca iki haritayı kapsayan iki paketlenmiş hafta sonu çevrimiçi eylem sağlıyor.

Gears’ın bekçisi The Coalition için, önümüzdeki test, temel olarak, iki hafta sonu sunucuları yayınlamadan ve stres testi sunucularından önce çevrimiçi altyapısını deneme fırsatı sunuyor. Stüdyo ayrıca, çok oyunculu modlar hakkında geri bildirim toplarken toplanan telemetri ile birlikte PC optimizasyonunu iyileştirmeyi planlıyor. Ve sizin için, aslında ücretsiz olarak erken oynamanın ilk şansı.

NS Escalation olarak gösterilen bir Gears 5 Tech Test vurgusu gibi görünüyor. pinnacle objective mode rekabetçi maçlar için de. Beşe karşı beş modu, oyuncuları yeni sınırlı yeniden canlanma ve ayrıca oyunu sarsan dişli sistemlerinin yanı sıra üç dairesel hedef üzerine oturtuyor. Ayrıca dublajlı erişilebilir bir çok oyunculu moda katılıyor Arcade, ve aynı zamanda sevilen klasik King of the Hill. Test ayrıca Gears 5’e yeni gelenleri eğitmek için özel bir Bootcamp modunu içeren yaklaşan özellikleri de tanıtacak.

Gears 5 Teknik Testi nasıl oynanır

Yakında gişe rekorları kıran bazı filmlerin beta testlerinden farklı olarak, Gears 5 Tech Test aslında herkese açık değil. Gelişmekte olan Xbox One ve Windows 10 PC oyuncuları, indirip sistemlerinde oynamak için belirli kriterleri karşılamalıdır. Gears 5 Testine erişim, Eylül lansmanı kopyanızın güvenliğini sağlayan tüm Gears 5 ön siparişleriyle birlikte gelir. Alternatif olarak, Microsoft’un büyüyen Xbox Game Pass planlarının aboneleri de bu Temmuz ayında katılabilir.

Gears 5’in Temmuz 2019’da ön siparişi nereden verilir?

Ön siparişler, Gears 5’in ilk çıkışından önce canlı olup, Gears 5 Standard Edition’ın 60 $’a satıldığı ve ayrıca en üst seviye Gears 5 Ultimate Edition’ın 80 $’a satıldığı. Her ikisi de Tech Test erişimi sağlar, ancak Ultimate Edition, nihai oyuna, fiziksel bir Steelbook’a ve ayrıca özel öğelere dört günlük erken erişim sağlar.

Amazon gibi katılımcı perakendecilerden alınan bir sipariş, Xbox Live aracılığıyla kullanılabilen 25 basamaklı bir kodla eşleşir. Doğrudan Microsoft Store’dan yapılan Gears 5 dijital satın alma işlemleri için, bir lisans aslında otomatik olarak Xbox hesabınıza da bağlanır.

Amazon’daki Gears 5 Standard Edition, para için en iyi değeri temsil eder ve tam paket eksi sıkı hayranlar için gerekli olmayanları içerir. Amazon, bu yaz aslında en iyi giriş noktası olarak hizmet veren oyunu zaten indirdi.

Hangi Xbox Game Pass aboneliği sizin için?

Microsoft ayrıca Gears 5 Tech Test’i oyun için Netflix tarzı abonelik hizmeti olan Xbox Game Pass’e genişletiyor. Bununla birlikte, aylık 10$’lık sabit bir ücret karşılığında 100’den fazla oyun paketleyen aboneler, şimdi mevcut üyeliklerinin altında Gears 5 çok oyunculu oynayabilir. Xbox Game Pass, Gears 5 Tech Test erişiminizi güvence altına almak için en ucuz yoldur. Ayrıca tam lansmanı Eylül’e kadar uzatıyor aslında.

Ancak, çevrimiçi oynamak için gereken Xbox Live Gold ile Xbox Game Pass Ultimate, üç aboneliği her şey dahil ayda 15 ABD doları tutarında bir pakette bir araya getiriyor. Xbox Game Pass, giriş teklifi olarak Temmuz ayında yalnızca 1 ABD dolarına mal oluyor ve bu da tasarrufları göz ardı etmeyi zorlaştırıyor.

Gears 5 Teknik Testi ne zaman başlıyor?

Gears 5 Teknik Testi, 19 Temmuz Cuma günü 13:00 ET’de (İngiltere’de 10:00 PT/06:00) ve 22 Temmuz 2019’a kadar 36 saatlik test ile başlıyor. Ardından, çok oyunculu denemelerin ikinci haftası Temmuz Cuma günü başlıyor. 26, 13:00 ET’de (10:00 PT/06:00 İngiltere) ve ayrıca 29 Temmuz 2019’da sona eriyor. Tahsis edilen bu test dönemlerinin dışında, Gears 5 Tech Test her iki platformda da oynanamayacak.

dişliler 5 teknoloji testi

Gears 5 Teknik Testi nasıl indirilir

Gears 5 beta teknoloji testine katılmak için. O zaman aktif bir Xbox Game Pass veya Xbox Game Pass Ultimate abonesi olmanız gerekir. Aksi takdirde, Gears 5’i Xbox One için dijital veya fiziksel olarak veya PC’deki Windows Mağazası aracılığıyla ön sipariş verebilir ve ardından aldığınız kodu kullanabilirsiniz.