En İyi Anonim Sohbet Uygulamaları: Facebook ve WhatsApp’ta arkadaşlarınızla konuşmaktan sıkıldıysanız. İşleri biraz renklendirmek mi istiyorsunuz? Bazen yabancılarla konuşmak zihniniz için faydalı olabilir. Garip görünüyor ama Dijital Çağda yaşamanın avantajları var. Bunlardan biri, akıllı telefonunuzu kullanarak rastgele yabancılarla anonim olarak sohbet etme yeteneğidir. Burada En iyi 10 anonim sohbet uygulaması Android ve iOS için zevkle yanınızda.

Başlamadan önce, bu anonim sitelerin çoğu, aksini söyleseler bile, sohbetlerinizi kaydedebilir. Ancak anonim sohbet uygulamasında daha sonra pişman olmanıza neden olacak hiçbir şey söylemediğinizden veya yapmadığınızdan emin olun. Bunu söyledikten sonra başlayalım.

En İyi Anonim Sohbet Uygulamaları

omegle

omegle yabancılarla bire bir sohbet oturumlarında konuşabileceğiniz en eski ve en popüler sitelerden biridir. iOS’ta da mevcut. Android kullanıcıları için üzgünüm. Web sürümü nedeniyle, kullanıcı adınızı, e-posta adresinizi vb. girerek uygulamada bir hesap oluşturmanız gerekir. Ancak bunların hiçbiri doğrulanmamıştır, dolayısıyla istediğiniz herhangi bir rastgele bilgiyi kullanmakta özgürsünüz. Giriş yaptığınızda, uygulama bire bir sohbet oturumları için rastgele eşleştirilir. Ne yazık ki, cinsiyete göre filtreleme veya görüntülü sohbet gibi birçok özellik ödeme duvarının arkasında kilitli.

Omegle’ı yükleyin (iOS)

uyanık

wakie anonim sohbet uygulamaları

uyanık sizi uyandırmak için yabancılardan aramalar sunan bir alarm uygulaması gibidir. Sadece bundan daha fazlasıdır ve çok daha fazlasını sunar. Bu uygulamayı kullanarak, yabancılardan sizi bir arama ile uyandırmalarını isteyebilirsiniz. Ayrıca görüş, öneri, istek istemek bir şirket için ve diğer insanları dinleyin. Tüm bu istekler canlı bir besleme panosunda yayınlanır ve insanlar katılmak için tıklayabilir. Uygulama tamamen anonim değildir ve orijinal profilinizi göstermeyi seçebilirsiniz. Ancak, bunu gizlemek istiyorsanız, bunu ayarlarda yapabilir ve resminizi, adınızı ve diğer kişisel bilgilerinizi gizleyebilirsiniz. Wakie şüphesiz iyi çalışıyor ve harika insanlardan oluşan aktif bir topluluğa sahip.

Wakie’yi yükleyin (Android | iOS)

Connected2.me

connect2me anonim sohbet uygulamaları

Connected2.me Instagram’dan büyük ölçüde ilham alan bir başka şaşırtıcı anonim sohbet uygulaması. Uygulamayı açtıktan sonra, size yakınınızda doğrudan sohbet edebileceğiniz bir grup profili gösterir. Ve en üstte, tıpkı Instagram’da gördüğünüz gibi, kullanıcılarının hikayeleri var.

Instagram gibi mesajlar göndermek veya almak için bir kullanıcı hesabı oluşturmanız gerekmez, ancak hikayeler oluşturmak için bir tane gerekir. benzersiz ‘Karıştır’ özelliği size çevrimiçi ve sohbet için uygun rastgele kullanıcılar verir.

Hem Android hem de iOS için kullanılabilir.

CamSörf

CamSörf

Ne tür görüntülü sohbet uygulaması en çok beğendin mi Herkesin kendi zevki vardır, ancak Camsurf’ün rastgele görüntülü sohbetler için mükemmel bir seçim olduğu kanıtlanmıştır. Bu belirli site hakkında bu kadar özel olan ne? Başlangıç ​​olarak ücretsizdir ve bir hesap oluşturmak için zaman harcamanıza bile gerek yoktur – sadece birkaç tıklama ilk sohbetinize başlamanızı sağlar. Ayrıca istediğiniz zaman görüntülü sohbetten yazılı sohbete geçiş yapabilirsiniz, bu da rastgele sohbetinizi halka açık bir mekana uyarlamayı kolaylaştırır. Evet, bu Camsurf’ün bir uygulaması olduğu anlamına gelir! Şu anda yalnızca bir Android sürümü sunuyorlar, ancak iPhone uygulaması çalışıyor.

Uluslararası bir kullanıcı tabanıyla Camsurf, rastgele sohbetlerinin kapsamını daraltmak isteyen herkes için konum ve dil filtreleri içerir. Ve nerede olursanız olun, hem görüntülü hem de yazılı sohbetler için ışık hızındaki yükleme sürelerine güvenebilirsiniz.

CamSurf’ü yükleyin (Android | iOS)

Connected2.me’yi yükleyin (Android | iOS)

Fısıltı

fısıltı anonim sohbet uygulamaları

Fısıltı Android kullanıcıları için en popüler anonim sohbet uygulamalarından biridir. Büyük bir topluluğa sahip büyük bir kullanıcı tabanına sahiptir. Cinsel ve yetişkinlere yönelik sohbetler yerine anlamlı tartışmalar arıyorsanız, Whisper tam size göre. Birçok kullanıcılar anlamlı konuşmalar yaptığını iddia ediyor bu onların zihinleri ve davranışları üzerinde bir tür olumlu etkiye sahipti.

Whisper’ı yükleyin (Android | iOS)

Benimle tanış

Meetme anonim sohbet uygulamaları

Benimle tanış tıpkı bir tanışma sitesi gibi ama kaderin takım için başka planları vardı. Bugün MeetMe, 100 milyondan fazla kullanıcı tabanıyla en büyük anonim sohbet uygulamalarından biridir. Şaşırtıcı yeni yabancılarla tanışmanın dışında, aldığınız profil görüntülemelerini sayma, sahip olduğunuz hayran sayısı ve aldığınız hediyeler gibi özellikler var.

Bu uygulamadaki harika şey, yeni arkadaşlarınızla eğlenebileceğiniz bazı atari ve kumarhane tabanlı oyunlara sahip olmasıdır. Bir flört dokunuşu olmasına rağmen, yeni insanlarla tanışmak ve yeni arkadaşlar edinmek için harika bir uygulama.

Meet Me’yi yükle (Android | iOS)

RandoChat

randochat anonim sohbet uygulamaları

RandoChat Android cihazlar için bir başka popüler anonim sohbet uygulamasıdır. Gerçekten anonim bir şekilde yeni insanlarla tanışmanıza ve sohbet etmenize olanak tanır. Yeni bir kimlik oluşturmanız veya bir e-posta kimliğiyle kaydolmanız gerekmez. Sadece uygulamayı indirip yükleyin, başlatın ve hemen sohbet etmeye başlayın. Sohbet ettiğiniz kişiye gönderildikten sonra tüm mesajlarınızı siler. Şaşırtıcı olan şey, sizi güvende tutmak için IP adresinizi ve konumunuzu saklamamasıdır. RandoChat, cinsel içeriğin sağlıklı ve olumlu bir atmosfer yaratmasına izin vermez.

RandoChat’i yükleyin (Android)

SohbetSık sık

sohbet genellikle anonim sohbet uygulamaları

SohbetSık sık soru sorma, paylaşılan sırlar vb. gibi benzersiz bir özelliğe sahip iOS’a özel bir uygulamadır. Uygulama, kullanıcıların kişisel bilgilerinizi ifşa etmelerini engeller, bu da gizlilik arıyorsanız iyidir. Şirket ayrıca sistemde bot olmadığını iddia ediyor ki bu bazen bu türde oluyor.

Frim’i yükleyin (iOS)

geveze

sohbetli anonim sohbet uygulamaları

İlgilendiğiniz belirli konularda rastgele kişilerle sohbet etmek için arama yapıyorsanız, geveze size yardımcı olabilir. Sıklıkla, arkadaşlarınızın ilgilendiğiniz şeyleri tartışmakla ilgilenmemesi, sizi daha fazlasını istemenize neden olur.

Yapabileceğiniz Twitter gibi çalışır hashtag kullanarak konu bulma. Hashtag’i seçtikten sonra, bir sohbet odasına girecek ve seçtiğiniz aynı konuyla ilgilenen kişilerle sohbet edebileceksiniz. Anonim olarak gerçekleşir ve istediğiniz zaman sohbet odasından çıkabilirsiniz. Ses, görüntü ve video paylaşmanıza olanak tanır, ayrıca YouTube videolarını doğrudan uygulama içinde paylaşır.

Chatous’u yükleyin (Android | iOS)

selam

holla anonim sohbet uygulamaları

selam bir görüntülü sohbet uygulamasıdır. Bu uygulamayı kullanarak yabancılarla görüntülü sohbete başlayacaksınız. Holla, 10 milyondan fazla kullanıcı tabanıyla çok popüler. benimsemiştir Tinder benzeri arayüz yabancılarla konuşmak için kaydırabileceğiniz yer.

Holla, tüm kullanıcılarının gerçek olduğunu iddia ediyor. Görüntülü sohbet etmek istediğiniz birini bulana kadar sola kaydırabilirsiniz, hepsi bu. Kullanımı basit ve ücretsizdir.

Holla’yı yükleyin (Android | iOS)

çılgın

çılgın anonim sohbet uygulamaları

son uygulama çılgın uzak arkadaşınızla Netflix ve YouTube izlemenizi sağlar. Rave’i yükledikten sonra, ücretsiz bir hesap oluşturmanız ve Netflix’inize giriş yapmanız gerekir. Ardından, popüler Netflix ve YouTube videolarını izleyen kişilerin çeşitli genel sohbet odalarını göreceksiniz. Sadece o odaya katılın ve izlerken mesajlaşmaya veya konuşmaya başlayın. Beğendiğiniz film için kendi sohbet odanızı oluşturma fırsatı verir ve diğer insanlar size katılabilir. Uygulama sohbet özelliği, semboller ve ifadeler içeren temel metin sohbetini içerir.

Çözüm:

İnşallah! Yazımızı beğenirsiniz. Aşağıdaki yorum bölümünde ne düşündüğünüzü, deneyiminizi ve başka iyi bir uygulama biliyorsanız bize bildirin.

Ayrıca Okuyun: Android ve iOS için En İyi Craigslist Uygulamaları