YouTube aslında bir video barındırma sitesi olarak köklerinden ayrıldı. Aboneliğe dayalı yeni bir canlı TV yayın hizmeti sunmak için. Şu anda gemide 60’tan fazla ağ varken, abonelik ücretinizden en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğinize bir göz atmaya değer ve ayrıca oraya ulaşmanın en iyi yolu bir Sanal Özel Ağ (VPN) olabilir. Bu yazıda Youtube TV VPN Servisleri – Nasıl Algılar? hakkında konuşacağız. Hadi başlayalım!

VPN nedir?

VPN, aslında dünyanın başka bir yerindeki bir sunucuda barındırılan sanal bir IP adresi oluşturarak çalışır. Bir IP adresi, cihazınızın İnternet Protokolü aracılığıyla bağlanan diğer birçok cihazı tanımasına izin vereceğinden, aslında internete açılan ağ geçidinizdir.

VPN aracılığıyla oluşturulan sanal IP, harika bir gizlilik aracıdır. Yerine sanal IP sağlayarak web sitelerinin gerçek IP’nizi almasını engeller. Bu, çevrimiçi etkinliklerinizin de izlenemeyeceği anlamına gelir.

Kullanıcılarına anonimlik ve çeşitlilik sağlamak için VPN sağlayıcıları dünyanın her yerinde sunucu barındırır. Bu, IP adresi nedeniyle ülkenizde Netflix ve Hulu gibi web sitelerinde ve akış hizmetlerinde içerik bulunmadığında yararlıdır. Başka bir ülkeden bir VPN kullanmak, siteyi sunucuyla birlikte ülkede olduğunuzu düşünmesi için kandırır. Bu, o konumdan mevcut olan TV şovlarına ve filmlere de erişebileceğiniz anlamına gelir.

YouTube TV gibi yalnızca belirli alanlarda çok sayıda kanal ve program sunan hizmetler çok daha değerli hale geliyor. Siz çocuklar coğrafi kısıtlamaları basitçe atlayabildiğinizde. YouTube TV VPN geçici çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinmek gerçekten yararlıdır.

Youtube TV VPN Hizmetleri – Nasıl Algılar?

Video akışı endüstrisinde faaliyet gösteren şirketler, VPN teknolojisinin coğrafi kısıtlamaları da aşabileceği gerçeğinden habersiz değiller. Yerleştirdikleri ve her gün ortaya çıkan ve öne çıkan daha fazla VPN hizmetiyle birlikte. VPN’lerin kullanıcılarına sağladığı avantajları geçersiz kılmak için önlemler aldılar.

Kullanıcılarıyla birlikte, daha önce yararlandıkları avantajların aniden kısıtlanması haklı olarak üzüldü. VPN sağlayıcıları, bu yeni engellere geçici çözümler bularak yanıt verdi.

Eklenen güvenlik önlemlerini aşmanın ilk adımı, YouTube’un VPN’leri nasıl yakaladığını tam olarak anlamaktır. YouTube TV temel olarak gelen tüm IP adreslerini izleyen bir algoritma kullanır. Bunlar da siteye girmeye çalışıyor. Bunu, hangi programların izlendiğini takip etmek ve aynı zamanda VPN’leri yakalamak için yaparlar.

Bu etkilidir çünkü kullandığınız hizmete bağlı olarak özel bir IP adresi alamayabilirsiniz. Adanmış bir IP adresi, aslında her bir sunucuya özgü değil, hizmeti kullanan her bireye özgü olan sanal bir IP adresidir.

Özel bir IP adresi almıyorsanız, VPN’yi yakalamak çok daha kolay hale gelir. YouTube TV’nin algoritmasının, aynı IP ile giriş yapmaya çalışan birden fazla hesabı yakalaması yeterlidir. Hizmeti kaç kişinin kullandığına bağlı olarak, algoritma bunu gerçekten hızlı bir şekilde yakalayabilir. Ne kadar çok hesap bağlanmaya çalışırsa, algoritma o kadar hızlı sahte olduğunu anlayabilir.

İyi Bir VPN Bulun

VPN sağlayıcınız için ne zaman alışveriş yapıyorsanız, bunu akılda tutmak gerçekten önemlidir. Sağlayıcının IP adresini her işaretlendiğinde değiştirmesi için geçen süre ile birlikte sizler hızla hüsrana uğrayacaksınız. Özel IP adresleri içeren iyi ve uygun fiyatlı VPN hizmetleri için birçok seçenek vardır. Bu, onu etkili bir şekilde kullanma şansınızı da önemli ölçüde artırabilir.

Aslında ihtiyaçlarınıza uygun doğru VPN için alışverişe değer. VPN’lerin daha yaygın hale gelmesiyle birlikte seçeneklerinizin sonu yok. Ve bazı sağlayıcılar tarafından sunulan harika promosyon fırsatları, onu gerçekten iyi bir anlaşma haline getirebilir. Tüm bunları göz önünde bulundurarak YouTube TV aboneliğinizden en iyi şekilde yararlanmaya başlayın!

YouTube TV için En İyi VPN’ler

ExpressVPN

ExpressVPN aslında en iyi YouTube TV VPN hizmetidir. Güvenilir olduğu ve YouTube TV’yi ABD dışında yayınlamak için yıldırım hızında hızlar sağladığı için.

ekspres vpn

ExpressVPN aslında İngiliz Virgin Adaları merkezli ve VPN endüstrisinde de oldukça saygı duyulan bir sağlayıcıdır. Temel olarak, yüksek hızları ve mükemmel güvenilirliği nedeniyle tüketicilerin tekrar tekrar geldiği bir hizmettir. ExpressVPN ile birlikte ABD dahil 94 ülkede sunucular alırsınız. Ve bu VPN aslında çok aranan hizmetlerin engelini sürekli olarak kaldıran bir hizmettir. Örneğin YouTube TV, Netflix ABD, Hulu, HBO GO ve çok daha fazlası.

Tüm platformlarda ExpressVPN kullanmaktan gerçekten keyif alıyoruz ve uygulamalar, gelişmiş gizlilik ayarlarıyla birlikte tam özellikli. Örneğin, bir kapatma anahtarı, OpenVPN şifrelemesi, DNS sızıntı koruması ve gizleme. Bu aslında VPN’yi hem evde hem de halka açık WiFi’de dijital gizlilik kazanmak için mükemmel kılar. Ek olarak, bu VPN sıfır günlük depolar, bu da çevrimiçi yaptıklarınızın hiçbir kaydının olmayacağı anlamına gelir. Bu VPN ile birlikte akışı harika bir deneyim olarak görüyoruz. Ve 7/24 canlı sohbet desteği olduğu için aslında her zaman soru sorabilirsiniz.

CyberGhost VPN

CyberGhost VPN, temelde YouTube TV için harika bir VPN’dir. Kullanımı gerçekten çok kolay, uygulaması hangi sunucuların akış için en iyi olduğunu etiketliyor, böylece bir sunucu bulmak için zaman harcamanıza gerek kalmıyor.

CyberGhost, tüm platformlar için kullanımı kolay uygulamalar sağlamasıyla tanınan Romanya merkezli bir VPN sağlayıcısıdır. Bu sağlayıcının 90’dan fazla ülkede sunucuları vardır, bu da çok çeşitli uluslararası içeriğin engellemesini kaldırmayı harika kılar. Ve ABD’de hızlı sunucuları olduğundan, aslında YouTube TV ve Netflix ile çalışır. Bu, uluslararası akışlara erişmek için gerçekten harika bir hizmettir.

siber hayalet

CyberGhost ile birlikte, OpenVPN şifrelemesi, bir kapatma anahtarı ve DNS sızıntı koruması da dahil olmak üzere çok çeşitli gizlilik özelliklerine sahip olursunuz. Ek olarak, bu VPN’nin, kullanıcılarının çevrimiçi yaptıklarıyla ilgili hiçbir kaydının bulunmadığından emin olmak için günlük tutmama politikası vardır. CyberGhost’un güzel yanı, kullanımının oldukça kolay olmasıdır. Ancak, önerilen en iyi hizmetimizden de birkaç özelliği daha azdır. İyi haber şu ki, bu VPN uygulamaları aynı anda 7’den fazla cihaza yüklemenize izin veriyor, bu da onu çok sayıda cihazı olan kişiler için harika kılıyor.

sörf köpekbalığı

Surfshark, müşterilerin en sevdiği VPN’dir ve ayrıca YouTube TV için en ucuz VPN’lerden biridir. Ayda yalnızca 2,49 ABD doları karşılığında YouTube TV’nin engellemesini kaldırabilirsiniz.

Surfshark, aslında İngiliz Virgin Adaları merkezli başka bir VPN’dir. Mahremiyet açısından da harika bir konum. Hizmet, düşük fiyatları ve gerçekten çok çeşitli özellikleri nedeniyle müşteriler tarafından büyük beğeni topluyor. Hızlar açısından, bu VPN dünyanın en hızlılarından biridir. Bu, akışların engellemesini kaldırmak için onu son derece iyi bir seçenek haline getirir. Ve bu VPN sadece YouTube TV ile birlikte çalışmıyor. Bununla birlikte, Netflix ABD ve Netflix Kanada da dahil olmak üzere çok çeşitli uluslararası Netflix kataloglarıyla birlikte.

Gizliliğin gerçekten söz konusu olduğu durumlarda bu VPN güçlüdür. Sıfır günlük politikası ve OpenVPN şifrelemesi de vardır. Ve uygulamaları, bir öldürme anahtarı, şaşırtma ve ayrıca DNS sızıntı koruması ile birlikte tam özellikli olarak gelir. Surfshark’ın 60’tan fazla ülkede sunucusu var ve aynı zamanda her şeyin engelini kaldıran ender hizmetlerden biri. Bu VPN’lerin 7/24 canlı sohbet desteğini ve ayrıca gerçeği seviyoruz. Abonelerinin VPN’yi yüklemesine ve ardından sınırsız sayıda cihazda kullanmasına izin veriyor. Bu, onu birçok cihazla birlikte daha büyük aileler ve insanlar için ideal kılar.

Çözüm

Pekala, hepsi bu kadardı Millet! Umarım bu makaleyi beğenirsiniz ve sizin için de faydalı olur. Bize geri bildirimde bulunun. Ayrıca, bu makaleyle ilgili başka sorularınız ve sorunlarınız varsa. O zaman aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin. Sana kısa zamanda geri dönüş yapacağız.

İyi günler!

Ayrıca Bakınız: YouTube TV, Amazon Fire TV cihazlarına Geçiyor